PBC12SBAN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1111E-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBC12SBAN
תיאור
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PBC12SBAN דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
1
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
3A
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע - זקף
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
166 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 1POS
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
:‏ במלאי892
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM