PBC14SADN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1041E-14-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBC14SADN
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
אורך המגע - זקף
0.420‏ אינץ' (10.67‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
:‏ במלאי142
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
:‏ במלאי788
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
:‏ במלאי530
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM