PBC14SAFN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1061E-14-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBC14SAFN
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
אורך המגע - זקף
0.620‏ אינץ' (15.75‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
:‏ במלאי45
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM