PBC15SAGN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1071E-15-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBC15SAGN
תיאור
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
אורך המגע - זקף
0.720‏ אינץ' (18.29‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
:‏ במלאי70
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM