PBC31SAAN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1011E-31-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBC31SAAN
תיאור
CONN HEADER VERT 31POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 31 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PBC31SAAN דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM