PBC32SFDN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1241E-32-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBC32SFDN
תיאור
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 32 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.420‏ אינץ' (10.67‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
:‏ במלאי515
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM