PEC11SAAN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1012E-11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC11SAAN
תיאור
CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 11 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PEC11SAAN דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
1
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
3A
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע - זקף
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
מספר מוצר בסיס
אורך מגע - בחיבור
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
600 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM