PEC12SAEN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1052E-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC12SAEN
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
אורך המגע - זקף
0.520‏ אינץ' (13.21‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
משאבים נוספים
100 :‏ במלאי
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
:‏ במלאי944
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
:‏ במלאי512
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM