PEC12SBAN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1112E-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC12SBAN
תיאור
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PEC12SBAN דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 1POS
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
:‏ במלאי157
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM