PEC14SAAN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1012E-14-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC14SAAN
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 14 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PEC14SAAN דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
משאבים נוספים
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM