PEC15SADN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1042E-15-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC15SADN
תיאור
CONN HEADER VERT 15POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 15 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.420‏ אינץ' (10.67‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM