PEC32SFCN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1232E-32-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC32SFCN
תיאור
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
אורך המגע - זקף
0.320‏ אינץ' (8.13‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
:‏ במלאי641
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM