PEC32SFEN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1252E-32-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC32SFEN
תיאור
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 32 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.520‏ אינץ' (13.21‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
:‏ במלאי54
CONN HEADER VERT 1POS
:‏ במלאי1
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
:‏ במלאי64
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM