PEC33SAEN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1052E-33-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC33SAEN
תיאור
CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 33 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.520‏ אינץ' (13.21‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 1POS
:‏ במלאי944
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
:‏ במלאי512
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM