PEC36SACN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1032E-36-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEC36SACN
תיאור
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
מודלים EDA/CAD
PEC36SACN דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.320‏ אינץ' (8.13‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM