PREC038SFAN-RC
מק"ט מוצר של DigiKey
S1212EC-38-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PREC038SFAN-RC
תיאור
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 38 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
PREC038SFAN-RC דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM