PRPC012SBAN-M71RC
מק"ט מוצר של DigiKey
S1111EC-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRPC012SBAN-M71RC
תיאור
CONN HEADER R/A 12POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PRPC012SBAN-M71RC דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
יצרן
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים
חומר מגע
פליז
מספר השורות
1
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע - זקף
Flash
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
:‏ במלאי353
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM