PRPC037SAAN-RC
מק"ט מוצר של DigiKey
S1011EC-37-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRPC037SAAN-RC
תיאור
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 37 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
PRPC037SAAN-RC דגמים
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
:‏ במלאי183
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM