125CDMCCDS-330MC
מק"ט מוצר של DigiKey
308-2568-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
308-2568-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
308-2568-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
125CDMCCDS-330MC
תיאור
FIXED IND 33UH 6A 57 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µH מסוכך יצוק משרן 6 A ‎57mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7.2A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎57mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
מארז ההתקן של הספק
SMD
טולרנס
±20%