104CDMCCDS-6R8MC
מק"ט מוצר של DigiKey
308-2505-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
308-2505-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
308-2505-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
104CDMCCDS-6R8MC
תיאור
FIXED IND 6.8UH 8.5A 25 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6.8 µH מסוכך יצוק משרן 8.5 A ‎25mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
12.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎25mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
מארז ההתקן של הספק
SMD
טולרנס
±20%