CDR7D28MNNP-220NC
מק"ט מוצר של DigiKey
308-1323-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
308-1323-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
308-1323-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDR7D28MNNP-220NC
תיאור
FIXED IND 22UH 1.6A 120 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH מסוכך משרן 1.6 A ‎120mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.65A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎120mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±25%