CDRCH12D78BNP-220MC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TDK
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDRCH12D78BNP-220MC
מק"ט מוצר של DigiKey
CDRCH12D78BNP-220MC-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDRCH12D78BNP-220MC
תיאור
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מסוכך 2 מערך משרני סליל 88 µH השראות - מחובר בטור 22 µH השראות - מחוברים במקביל ‎48mOhm מקס' התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית 3.3 A לא-סטנדרטי
קטגוריה
רוויית זרם - מקבילית
7 A
יצרן
Sumida America Components Inc.
רוויית זרם - טורית
3.5 A
סדרה
התנגדות DC ‏(DCR) - מקבילית
‎48mOhm מקס'
התנגדות DC ‏(DCR) - טורית
‎192mOhm מקס'
מסוכך
מספר הסלילים
2
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
השראה - מחובר במקביל
22 µH
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות - מחובר בטור
88 µH
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.480‏ אינץ' x‏ רוחב 0.480‏ אינץ' (12.20 מ"מ x‏ 12.20‏ מ"מ)
דירוג זרם - מקבילי
3.3 A
גובה
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
דירוג זרם - טורי
1.6 A