CDRH127/HPNP-271MC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
CODACA
קיים במלאי: 208
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CDRH127/HPNP-271MC
מק"ט מוצר של DigiKey
308-CDRH127/HPNP-271MCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDRH127/HPNP-271MC
תיאור
FIXED IND 270UH 1.1A 533 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.1 A ‎533mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.64A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎533mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%