CDRH2D11/HPNP-100NC
מק"ט מוצר של DigiKey
308-1576-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
308-1576-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
308-1576-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDRH2D11/HPNP-100NC
תיאור
FIXED IND 10UH 520MA 559 MOHM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µH מסוכך משרן 520 mA ‎559mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CDRH2D11/HPNP-100NC דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
520mA
התנגדות DC‏ (DCR)
‎559mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%