CDRH74NP-471MC-B
מק"ט מוצר של DigiKey
308-1513-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
308-1513-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
308-1513-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CDRH74NP-471MC-B
תיאור
FIXED IND 470UH 260MA 3.01 OHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µH מסוכך משרן 260 mA ‎3.01Ohm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎3.01Ohm מקס'
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 100°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
השראות
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.287‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 7.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%