MF60201V1-1000U-A99
MF60201V1-1000U-A99
Sunon Demonstrates the Autorestart and Reverse Airflow Features
MF60201V1-1000U-A99
מק"ט מוצר של DigiKey
259-1822-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF60201V1-1000U-A99
תיאור
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 12VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ Vapo-Bearing™‎ ‎23.0 CFM‎‏ (0.644 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF60201V1-1000U-A99 דגמים
קטגוריה
רעש
33.5dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
1.2 W
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
cURus, TUV
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
משקל
‎0.111 lb (50.35 g)‎
רוחב
20.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.100A
זרימת אוויר
‎23.0 CFM‎‏ (0.644 מ"ק/דקה)
תחום מתח
4.5 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
0.210‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 52.3‏)
חומר - מסגרת
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מסב
Vapo-Bearing™‎
חומר - להב
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
70000 שעות ב-40°C