PMD2406PTVX-A-U.GN
PMD2406PTVX-A-U.GN
SUNON P&V Series Fan Overview
PMD2406PTVX-A.U.GN
מק"ט מוצר של DigiKey
259-PMD2406PTVX-A.U.GN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMD2406PTVX-A.U.GN
תיאור
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר Tubeaxial 24VDC מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ Vapo-Bearing™‎ ‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMD2406PTVX-A.U.GN דגמים
קטגוריה
רעש
45.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
5 W
סדרה
RPM
אריזה
בתפזורת
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
טמפרטורת פעולה
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CE, CUR, TUV, UL
גודל / מידה
מרובע - אורך 60 מ"מ × גובה 60 מ"מ
משקל
‎0.167 lb (75.75 g)‎
רוחב
25.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.207A
זרימת אוויר
‎40.0 CFM‎‏ (1.12 מ"ק/דקה)
תחום מתח
10 ~ 27.6VDC