SXO53L3D271-125.000M
מק"ט מוצר של DigiKey
2388-SXO53L3D271-125.000M-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SXO53L3D271-125.000M
תיאור
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
125 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
LVDS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±20ppm
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
60mA