RJA101M1VBK-0611S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RJA101M1VBK-0611S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RJA101M1VBK-0611S
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
150 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C