RXW221M1EBK-0811S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RXW221M1EBK-0811S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RXW221M1EBK-0811S
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
555 mA @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
117 mOhms
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C