RZW151M1VBK-0811S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RZW151M1VBK-0811S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZW151M1VBK-0811S
תיאור
CAP ALUM 35V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
320 mA @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
640 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
110 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C