RZW330M1JBK-0611S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RZW330M1JBK-0611S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZW330M1JBK-0611S
תיאור
CAP ALUM 63V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
111.3 mA @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
265 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
490 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C