RZW330M1VBK-0511S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RZW330M1VBK-0511S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZW330M1VBK-0511S
תיאור
CAP ALUM 35V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
88.2 mA @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
210 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
580 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C