RZW471M1JBK-1620S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RZW471M1JBK-1620S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RZW471M1JBK-1620S
תיאור
CAP ALUM 63V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.1 A @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
45 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C