VZH101M1VTR-0810ES
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-VZH101M1VTR-0810ESTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VZH101M1VTR-0810ES
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
עכבה
150 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C