HRG3216Q-11R0-D-T1
מק"ט מוצר של DigiKey
408-1873-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
408-1873-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
408-1873-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HRG3216Q-11R0-D-T1
תיאור
RES SMD 11 OHM 0.5% 1W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
11 Ohms ±0.5% 1W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HRG3216Q-11R0-D-T1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C