RG2012P-152-B-T5
מק"ט מוצר של DigiKey
RG20P1.5KBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RG20P1.5KBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RG20P1.5KBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RG2012P-152-B-T5
תיאור
RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/8W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RG2012P-152-B-T5 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C