RG2012V-4991-W-T1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
דומים
Stackpole Electronics Inc
4.99 kOhms ±0.05% 0.125W, 1/8W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RG2012V-4991-W-T1
מק"ט מוצר של DigiKey
RG2012V-4991-W-T1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RG2012V-4991-W-T1
תיאור
RES SMD 4.99KOHM 0.05% 1/8W 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RG2012V-4991-W-T1 דגמים
מקדם טמפרטורה
±5ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C