RG3216P-2001-B-T1
מק"ט מוצר של DigiKey
RG32P2.0KBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RG32P2.0KBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RG32P2.0KBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RG3216P-2001-B-T1
תיאור
RES SMD 2K OHM 0.1% 1/4W 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W נגד שבב 1206 (3216 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RG3216P-2001-B-T1 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C