RR0816P-104-D
מק"ט מוצר של DigiKey
RR08P100KDTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RR08P100KDCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RR08P100KDDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RR0816P-104-D
תיאור
RES SMD 100K OHM 0.5% 1/16W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי דק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RR0816P-104-D דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C