35HDBAUS
35HDBAUS
35HDBAUS
מק"ט מוצר של DigiKey
SC1451-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35HDBAUS
תיאור
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.50 מ"מ ("1/8‏, "0.141‏, Mini Plug) - אוזניות תקע טלפון סטריאו (3 מוליכים, TRS) מחבר לחם (Solder)
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 66°C
אריזה
בתפזורת
מתח - נומינלי
250VAC, 140VDC
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
4 A