35RASMT2AHNTRX
35RASMT2AHNTRX
35RASMT2AHNTRX
מק"ט מוצר של DigiKey
SC2834TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SC2834CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SC2834DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35RASMT2AHNTRX
תיאור
CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.50 מ"מ ("1/8‏, "0.141‏, Mini Plug) - אוזניות שקע טלפון מונו מחבר לחם (Solder)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
35RASMT2AHNTRX דגמים
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, זווית ישרה
יצרן
סיומת
לחם (Solder)
סדרה
סיכוך
לא מסוכך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפיינים
מוביל לוח
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
סוג מחבר
שקע טלפון
מתח - נומינלי
250VAC
מין
נקבה
דירוג זרם (אמפר)
3 A