HFZ 3216PF-471T40
מק"ט מוצר של DigiKey
4816-HFZ3216PF-471T40TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4816-HFZ3216PF-471T40CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4816-HFZ3216PF-471T40DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HFZ 3216PF-471T40
תיאור
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 1206 (3216 מטרי) 4A 20mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
4A
יצרן
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
20mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
470 Ohms @ 100 MHz