WCM 1211FASV-102-LM
מק"ט מוצר של DigiKey
4816-WCM1211FASV-102-LMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4816-WCM1211FASV-102-LMCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4816-WCM1211FASV-102-LMDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WCM 1211FASV-102-LM
תיאור
CMC 7A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 100 MHz 7A DCR 8mOhm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
8mOhm
יצרן
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.472‏ אינץ' x‏ רוחב 0.433‏ אינץ' (12.00 מ"מ x‏ 11.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
7A