WCM 2012F2SF-670T04
מק"ט מוצר של DigiKey
4816-WCM2012F2SF-670T04TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4816-WCM2012F2SF-670T04CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4816-WCM2012F2SF-670T04DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
WCM 2012F2SF-670T04
תיאור
CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 67 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 250mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
WCM 2012F2SF-670T04 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
400mA
יצרן
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
250mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
50V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.055‏ אינץ' (1.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
67 Ohms @ 100 MHz