OXETDLJANF-10.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-OXETDLJANF-10.000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-OXETDLJANF-10.000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-OXETDLJANF-10.000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OXETDLJANF-10.000000
תיאור
XTAL OSC XO 10.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±25ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
10mA