OXETGCJANF-12.288000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-OXETGCJANF-12.288000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-OXETGCJANF-12.288000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-OXETGCJANF-12.288000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OXETGCJANF-12.288000
תיאור
XTAL OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12.288 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±50ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
10mA