OYKTGLJANF-24.000000 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 459
גיליון נתונים
קיים במלאי: 500
QST
קיים במלאי: 1,792
24 MHz XO (סטנדרטי) CMOS מתנד 1.8V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
OYKTGLJANF-24.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-OYKTGLJANF-24.000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-OYKTGLJANF-24.000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-OYKTGLJANF-24.000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OYKTGLJANF-24.000000
תיאור
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
1.8V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
7mA