VLEUWLJTNF-122.880000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-VLEUWLJTNF-122.880000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-VLEUWLJTNF-122.880000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-VLEUWLJTNF-122.880000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VLEUWLJTNF-122.880000
תיאור
OSC VCXO 122.88MHZ 3.3V CMOS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
122.88 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±25ppm
סדרה
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±30ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
30mA