X3CBBCNANF-26.000000
מק"ט מוצר של DigiKey
1664-X3CBBCNANF-26.000000TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1664-X3CBBCNANF-26.000000CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1664-X3CBBCNANF-26.000000DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
X3CBBCNANF-26.000000
תיאור
CRYSTAL 26.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
26 MHz ±10ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
26 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.25‏x‏1.65‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.065‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (1.65 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm